O kancelarii

O nas

Kancelaria Meritum

MERITUM Kancelaria Radcy Prawnego Spółka Komandytowa powstała w 2006 roku i została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr KRS 0000264617.

Komplementariuszem kierującym pracą Kancelarii jest radca prawny doktor nauk prawnych Paweł Urbańczyk, pracownik naukowy Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi jak również arbiter Sądu Arbitrażowego w Radzionkowie przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach.

Kancelaria oferuje szeroką gamę kompleksowych usług prawnych z zakresu: prawa spółek, prawa cywilnego czy prawa gospodarczego, wykonywanych z zachowaniem najwyższych standardów i z konsekwencją.

Naszym klientom proponujemy sprawność i nowoczesność, połączoną z tradycyjnym zawodowym profesjonalizmem.

Świadczymy pomoc prawną na podstawie przepisów prawa, zgodnie z postanowieniami zawartymi w Zasadach Etyki Zawodowej, w uchwałach organów samorządu oraz uwzględniając dobre obyczaje przyjęte w środowisku radców prawnych. Gwarantujemy połączenie wiedzy i odpowiedniego podejścia. Zajmując się obsługę prawną, pomagamy zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom. Staramy się funkcjonować w taki sposób, by działaniem obejmować jak największą liczbę osób potrzebujących fachowej pomocy prawnej.

Jesteśmy gotowi do współpracy z osobami i firmami, które potrzebują pomocy o różnym charakterze.
Dopasujemy świadczone usługi do potrzeb każdego klienta.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w związku ze świadczoną pomocą prawną.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zakresu świadczonych przez nas usług, udostępniamy dane kontaktowe do naszej Kancelarii prawnej w Katowicach.